Povećaj veličinu slova Vrati na prvobitnu veličinu slova Samnji veličinu slova štampaj štampaj
 

Pošalji prijatelju

19. 06. 2017.

UEFA skratila spisak, Partizan može u Podgoricu

Žreb za prva kola kvalifikacija za Ligu šampiona i Ligu Evrope održaće se danas u Nionu, a Srbiju će imati četiri predstavnika.

UEFA skratila spisak, Partizan može u Podgoricu

Foto:b92.net

To su: Partizan, Crvena zvezda, Vojvodina i Mladost iz Lučana

Žreb za elitni fudbalski kup je u 12 časova, dok za Ligu Evrope u 14.30 časova. UEFA će uskoro da odredi manju grupu potencijalnih rivala, od dole nabrojanih.

Partizan će preskočiti prvo kolo kvalifikacija za Ligu šampiona, dok će u drugom kolu biti nosilac, dok će crveno-beli, Novosađani i Lučanci krenuti ka Evropi od prve kvalifikacione runde. 

Partizan je, dakle, slobodan u prvom kolu, u kojem će igrati Nju Sejnts (Vels), Lindfild (Severna Irska), Vikingur (Farska Ostrva), Hibernijans (Malta) Santa Koloma (Andora), kao i Alaškert (Jermenija), La Fjorita (San Marino), Evropa (Gibraltar), Infonet Talin (Estonija) i Trepča (samoproglašena država Kosovo). 

U drugom kolu crno-beli su nosioci i pored jednog od pobednika susreta prvog kola kvalifikacija mogu da dobiju i neki od ovih timova sa skraćene liste: Žalgiris (Litvanija), Didelanž (Luksemburg), Budućnost (Crna Gora), Samtredija (Gruzija).

Foto: Starsport
Foto: Starsport

 

Vojvodina i Crvena zvezda su nosioci u prvom kolu kvalifikacija, dok Mladost iz Lučana nije. 

Crveno-beli iz Novog Sada i Beograda prema osnovnom spisku, koji će uskoro da bude skraćen, mogu da se sastanu sa ovim ekipama: 

Irtiš Pavlodar (Kazahstan), Široki Brijeg (BiH), Fola (Luksemburg), Diferdanž (Luksemburg), Škendija (Makedonija), Gorica (Slovenija), Sutjeska (Crna Gora), Pjunik (Jermenija), Partizani (Albanija), Mladost Lučani (Srbija), Šamrok Rovers (Irska), Flora Talin (Estonija), Čikura (Gruzija), Linkoln (Girbaltar), Jelgava (Letonija), SJK (Finska), Kork siti (Irska), Zeta (Crna Gora), B36 Toršavn (Farska Ostrva), Ružomberok (Slovačka), Deri siti (Irska), Liepaja (Litvanija), Zarija Balti (Moldavija), VPS Vasa (Finska), Valur Rejkjkavik (Island), Vašaš (Mađarska), Tirana (Albanija), Atlantas (Litvanija), Suduva (Litvanija) Gandzasar-Kapan (Jermenija), Torpedo Kutaisi (Gruzija), Trakai (Letonija), Tre Pene (San Marino), Bala taun (Vels), Dinamo Batumi (Gruzija), NSI Runavik (Farska Ostrva), Balzan (Malta), Konahs kvej nomads (Vels), Bangor siti (Vels), Santa Koloma (Andora), Progres Niederkorn (Luksemburg), Pelister (Makedonija), Folgore (San Marino), Florijana (Malta), Kolerain (Severna Irska), Balimena junajted (Severna Irska), Santa Hulija (Andora), KI Klaksvik (Farska Ostrva), Sent Džozef (Gibraltar), Priština (samoproglašena država Kosovo).

Foto: Starsport
Foto: Starsport

 

Lučanci mogu da igraju sa ovim ekipama: 

Makabi Tel Aviv, Midtjiland, Dinamo Minsk, Leh Poznanj, HJK Helsinki, AIK, Vojvodina, Videoton, AEL Limasol, Šahtjor Soligors, Slovan, Crvena zvezda, Trenčin, Skenderbeg, Altah, Sent Džonson, AEK Larnaka,č Inter Baku, Beitar Jerusalim, Ventspils, Od, Kairat, Osijek,č Sarajevo, KR Rejkjavik, Norčeping, Mislami Orhei, Lingi, Nome Kalju, Željezničar, Botev Plovdiv, Olimpija Ljubljana, Valeta, Vaduz, Jagielonija, Levski Sofija, CSKA Sofija, Stjarnan, Haugesund, Domžale, Ordabasi, Levadija, Ferencvaroš, Krusejder, Rabotnički, Rendžers, Širak, Dačija, Mladost Podgorica i Zira.

Izvor: b92.net

Tagovi

Pročitajte još

Nema komentara.

Ostavi komentar

antiRobotImage