14. 09. 2017.  - Autor: Pressonline

Partizan odličan u Bernu: Bod kao kuća, a moglo je više, Stojković je čudo od golmana!

Crno-beli remijem započeli takmičenje u Ligi Evrope.

Partizanovo izdanje na premijeri u Ligi Evrope zaslužuje visoku ocenu.

Srpski šampion je odigrao odličan meč protiv prvaka Švajcarske Jang Bojsa, poveo, pa primio gol, za konačnih 1:1 u režiji maestralnog Vladimira Stojkovića koji nastavlja da brani kao u transu od povratka među stative Beograđana.

Strelac za Partizan bio je Janković u 11. minutu, a za domaći sastav Fesnaht tri minuta kasnije.

U drugoj utakmici Grupe B Dinamo Kijev je na svom terenu, posle preokreta u drugom poluvremenu, savladao albanski Skenderbeg rezultatom 3:1.

Izvor: Pressonline/Telegraf.rs