06. 11. 2017.  - Autor: Pressonline

ZVEZDA SLAVILA NA "ČAIRU" Pešić razbio svoje Nišlije!

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Radnički u Nišu sa 4:0, a meč 16. kola Superlige obeležio je het-trikom Aleksandar Pešić, momak rođen u ovom gradu.

Težak meč u Londonu i putovanje nisu ostavili trag na igrače Crvene zvezde. Trener Vladan Milojević je "promešao karte" za gostovanje u Nišu, ali je rezultat bio onakav kakav je priželjkivao.

Već posle prvih 45 minuta je bilo jasno da nema rezultatske neizvesnosti. Na semaforu je stajalo 3:0 za Zvezdu. Kanga je u 25. minutu doveo svoj tim u vođstvo. Pešić je u 37. minutu posle sjajnog dodavanja Kange sjajno primio loptu i matirao Živkovića.
Sve je bilo jasno u 41. minutu. Kanga je poslao loptu u prostor, Subić pao preko Pešića, a sudija pokazao na "kreč".

Pešić je preuzeo odgovornost i uvećao prednost.

Treći gol na meču je Pešić postigao u 74. minutu, mada deluje da je bio u nedozvoljenoj poziciji pre toga.

Crvena zvezda se ovom pobedom ponovo odaljila na četiri boda u odnosu na drugoplasirani Partizan, koji je ranije danas slavio protiv Mačve u Šapcu.

Izvor: Pressonline