22. 11. 2017.  - Autor: PressOnline

Bazel ošamario Junajted u 90. minutu, PSŽ brojao do 7, Mažić sudio dosadan meč Juvea i Barse! (VIDEO)

Dobili smo nove putnike u osminu finala, Čelsi i Barselonu!

Sreda je dan za Ligu šampiona, mnogo zanimljivih duela je bilo na programu!

U utorak smo nabrojali Bešiktaš, Real, PSŽ, Bajern, Mančester siti i Totenhem kao učesnike osmine finala Lige šampiona, Čelsi im se pridružio pobedivši Karabag, zatim su na red došli novi mečevi.

Atletiko Madrid se vratio u život pobedivši Romu sa 2:0, pa će poslednje kolo biti posebno zanimljivo za ove dve ekipe. Roma ima osam bodova, Atletiko šest. Roma čeka Karabag, Atletiko gostuje Čelsiju koji je overio dalji plasman.

Mančester junajted je doživeo težak udarac na gostovanju Bazelu, pošto je primio gol u 90. minutu za poraz od 1:0! Lang je zatresao mrežu zbog uspavanosti odbrane, pa Đavoli imaju 12 bodova, Bazel i CSKA po devet pred mečeve odluke. Junajted na kraju čeka CSKA i u pol poziciji je, a Bazel gostuje otpisanoj Benfiki. Nejmar i PSŽ su sa 7:1 demolirali Seltik, što je najjači utisak dana.

Izvor: Telegraf.rs