Povećaj veličinu slova
Vrati na prvobitnu veličinu slova
Samnji veličinu slova
štampaj
štampaj
Pošalji prijatelju
Novak: Teo, stižem, da ponesem reket? Miloš: Obavezno
Miloš Teodosić i Bogdan Bogdanović, reprezentativci Srbije u košarci, odgovorili su na 'izazov' Novaka Đokovića putem Tvitera.
Foto:B92.net
Nekada najbolji teniser sveta postavio je na društvene mreže video kako 'cepa' košarkašku mrežicu i tom prilikom pitao Tea, Bogdana i Jokića da ocene njegovo košarkaško umeće.
"Miloše, Bogdane, Nikola – vaša ocena? Mislim da smo spremni da odigramo neku nižu amatersku, beton, periferijsko/školsku ligu?", našalio se Đoković.
Posle toga usledili su odgovori Bogdanovića i Teodosića.
"Izbačaj ti je mnogo bolji od prošlog puta kada sam te gledao kako igraš. Nastavi sa napornim radom!", napisao je Bogdanović, dok je Teo pozvao Novaka na svoj kamp da poboljšaju motoriku šuta.
"Dobar si, ali moraćeš na kamp Teo4 da te još malo obučimo", našalio se Teo, nakon čega se prepiska nastavila. "Teo4 stižem, da ponesem reket? Za one palačinke zbog kojih smo svi počeli da se bavimo sportom!", napisao je Novak.
"Obavezno ponesi reket i vidimo se na terenu da podelimo palačinke", uzvratio je kapiten reprezentacije Srbije i plejmejker Los Anđeles Klipersa.
Srpskog tenisera očekuje meč drugog kola Madrida, pošto se od oko 14 časova sastaje sa Kajlom Edmundom.
Izvor: b92.net
Nema komentara.