Džet-set svet

pošalji prijatelju štampaj MySpace Share it: Digg Buzz up

03. 03. 2009

PRESS

ROMANSA!

Pevačica Ena Popov (22) u ljubavnoj vezi sa fudbalerom Gojkom Kačarom (22), srpskim reprezentativcem i igračem nemačke Herte

S

Pevačica „Granda" Ena Popov u strasnoj je ljubavnoj vezi sa fudbalerom nemačke Herte Gojkom Kačarom.

A

„B. Z. berlin": Gojkova devojka je prelepa Ena!

Nemačke novine „B. Z. Berlin" objavile su 27. februara članak pod naslovom „Zvezda Herte ima novu devojku". U tekstu se navodi da se fudbaler Gojko Kačar, igrač Herte, prvi put pojavio u javnosti sa novom devojkom nakon raskida sa prethodnom ljubavlju. - I te kakvom devojkom! - navodi se u članku, i nastavlja: - Par je viđen na stadionu kako seda zajedno na počasna mesta u prvom redu tribina. Reč je prelepoj devojci Eni Popov (22), koja je srpski multitalenat - manekenka, pevačica, stanar kuće „Velikog brata".

Kako Press saznaje, bivša učesnica „Velikog brata" i srpski reprezentativac svoju romansu započeli su pre dva meseca prilikom Gojkove posete svojoj rodnoj kući u Novom Sadu, odakle su oboje. Zbog lepe Sose koju trenutno publika može da gleda u emisiji „Ples do snova" Gojko je raskinuo dugogodišnju vezu sa izvesnom Jovanom.

- Ena i Gojko smuvali su se pre dva meseca u Novom Sadu. Mlada pevačica je već nekoliko puta posetila Gojka u Berlinu i ostajala kod njega po nekoliko dana - navodi sagovornik Pressa, i dodaje:

- Kada se pojavljuju na javnim mestima, njih dvoje su veoma prisni i neprestano razmenjuju nežnosti, a pošto je Gojko doskora bio povređen, prilikom jedne Enine posete Berlinu njih dvoje su zajedno viđeni u loži na stadionu kako posmatraju fudbalsku utakmicu Gojkovog kluba.

Kad nisu zajedno, Ena i Gojko se svakodnevno čuju telefonom po nekoliko puta i šalju bezbroj SMS poruka jedno drugom - zaključuje sagovornik Pressa.

N. PAJIĆ

komentari (40)
pošalji komentar

anonymous [neregistrovani] (02. 03. 2009, 22:34:00)

Manekenka

Haha...slatko se nasmejah na cinjenicu da je Ena Popov manekenka. Pa ona je sve osim to. Mozda samo na slikama, kad joj skinu 20kg viska u Photo Shopu.

pošalji odgovor
odgovori na komentar:
Re:Manekenka Re:Manekenka Re:Manekenka Re:Manekenka

anonymous [neregistrovani] (02. 03. 2009, 22:54:32)

Re:Manekenka

Aha, a tek da je multitalenat izmedjuostalog i jer je bila u kuci Vb...komedija...

pošalji odgovor

Dragan [neregistrovani] (02. 03. 2009, 23:25:08)

Re:Manekenka

Ja da sam na Gojkovom mestu tuzio bih PRESS zbog vredjanja licnosti. (Ne verujem da je bas toliki ...)

pošalji odgovor

anonymous [neregistrovani] (02. 03. 2009, 23:29:55)

qq "multitalenat"

ma daj, povredjeni fudbaler prati mec iz loze.
i al je zezno cika zuba kad joj napravio ovo zubalo!
devojka od 22 sa vestackom vilicom, seksi, nema sta.

pošalji odgovor

anonymous [neregistrovani] (03. 03. 2009, 00:01:33)

dddd

ma kakvi, prvo gojko je decko normalan i stalozen i ne juri sponozoruse kao sto je ova mala,a drugo ima devojku vec dugi niz godina i tu nema price. jeftina vest ,ali firmasima je drago sto se gojko medijski probio :)

pošalji odgovor
odgovori na komentar:
Re:dddd

anonymous [neregistrovani] (03. 03. 2009, 02:19:41)

Re:dddd

Multitalentovana koza :)

pošalji odgovor

anonymous15 [neregistrovani] (03. 03. 2009, 06:10:16)

multitalenat-)ccc

ne znam samo da li je sosa smrsala posto slabo gledam tv...talentovana je kol`ko i ja,jedino sto mogu reci da je lepa

pošalji odgovor
odgovori na komentar:
Re:multitalenat-)ccc

anonymous [neregistrovani] (03. 03. 2009, 08:25:57)

multipraktik iz Novog Sada

"srpski multitalenat - manekenka, pevačica, stanar kuće „Velikog brata"- hahaha! Vidis ti to - talenat je i ako si bio stanar kuce "Veliki brat"!

pošalji odgovor

anonymous [neregistrovani] (03. 03. 2009, 08:48:23)

da da manekenka...

Koliko god mediji smaraju sa Enom toliko da nam je svima kompletno muka, cinjenica je da je ona od svega nabrojanog samo izuzetno lepa devojka koja ima para sama sebe da promovise. Ne zna da peva, debela je, a koliko znam u VB nije bila sama pa da je sad to neki talenat.
Nemojmo preterivati sa manekenisanjem. I ja bih volela da budem Holivudska zvezda ali avaj :)

pošalji odgovor

anonymous [neregistrovani] (03. 03. 2009, 09:45:22)

anonymous


plasticna zena.

pošalji odgovor

anonymous [neregistrovani] (03. 03. 2009, 10:13:07)

Re:multitalenat-)ccc

koliki je talenat gledali smo u vb,talenat za jorgan planinu

pošalji odgovor
odgovori na komentar:
Re:Re:multitalenat-)ccc

anonymous [neregistrovani] (03. 03. 2009, 10:20:41)

Re:Re:multitalenat-)ccc

Шта сте јадни, Ена је рибетина, баш је добра.

pošalji odgovor
odgovori na komentar:
Re:Re:Re:multitalenat-)ccc

budjav lebac [neregistrovani] (03. 03. 2009, 11:03:20)

prazna tikva

Pa gospodjica dobro napreduje.Posele Marka ovaj fudbaler je premija.Mada ruku na srce sa njenom inteligencijom nije bolje mogla ni da dobije.Mozda je Sasa Curcic ili Burek sledeci.

pošalji odgovor

Roba [neregistrovani] (03. 03. 2009, 12:07:34)

Bruka!!

Gojko raspitaj se malo ko ti je bila i sta je radila tvoja devojka pre velikog brata!!!

pošalji odgovor
odgovori na komentar:
gagi

Dada [neregistrovani] (03. 03. 2009, 13:17:47)

bezobrazna

Kad je bila u velikom bratu malo malo pa se istresala na nekom od ukucana, razmazena, bezobrazna i uobrazena

pošalji odgovor

D. [neregistrovani] (03. 03. 2009, 14:01:00)

Ena rula!

Ljudi, posetite Enin fan klub - http://www.enapopov.net !

A vama koji ostavljate negativne komentare bih ukazao na to da vi pišete o njoj, doduše, negativno, ali ipak pišete, bavite se njome. A njoj i to, ma kako apsurdno izgledalo, ipak ide u korist. To samo potvrđuje činjenicu da je intrigantna i zanimljiva osoba. Jer da nije zanimljiva, ne bi se toliko vas zanimalo za nju. Zanimljivost izaziva zanimanje, nezanimljivost - nezanimanje.
Pa vi sad vidite... xexexe :)))

pošalji odgovor
odgovori na komentar:
Re:Ena rula!

Zaklina Nadj [neregistrovani] (03. 03. 2009, 14:18:00)

Jos jedna recka!

Zar stvarno mislite da ce neko poverovati u tu pricu, da se normalan cpvek zaljubio u tu udaraljku?? Mozda ju je opalio par puta pa musko je , sto da ne, ali ljubav! Glupost! To je ona sebi umislila, kao i sa Lazeticem sto je bilo. Cim neko spava s njom ona misli da je to ljubav. Bas je ocajna!

pošalji odgovor

anonymous [neregistrovani] (03. 03. 2009, 15:24:35)

Alkoholicarka

Dok je boravila u VB,pricala je o svojim pijanstvima i kako je grlila WCsolju dok je povracala mrtva pijana,e tada mi se zgadila.Uz sve to njeni roditelji nisu smeli ni da pisnu ,jadno.

pošalji odgovor

anonymous [neregistrovani] (03. 03. 2009, 16:11:28)

Mala je talentovana...

... ali za trpanje !!!
Uzgred a ja brate ne da imam Avganistanca, boli glava....

pošalji odgovor

anonymous [neregistrovani] (03. 03. 2009, 16:23:20)

Umirem od smeha

Gojko crni gojko... pa sta ucini covece???? toliko si odlutao sad da je to strasno!!!! ova debela masna devojka, koja je kao talentovana??? pa cime je talentovana -mnogo je glupa eto za to je talentovana! mi smo mislili da ti nikad neces krenuti stranputicom, a ti si sad pokazao da si udaren zlatnom slavom u glavu i da si se odlucio za unistavanje svoje licnosti! sad si samo kamen vise u tom moru nesrecnika sa estrade! postao si isti kao i svi! nekada tvoji verni prijatelji...

pošalji odgovor

anonimus [neregistrovani] (03. 03. 2009, 16:37:53)

tuga, sramota!

strasno! sa debelom sosom? e gojko mili na sta si spao...isti si kao i svi nesrecnici sa estrade! heheheh mulitipraktik iz novog sada, dobra je za punjenje ionako lici na prasicu!

pošalji odgovor

VB [neregistrovani] (03. 03. 2009, 16:44:33)

Re:Manekenka

xaxaxa, bravo !!!! Devojka se izreklamirala u VB, Grandu te sad može slobodno da se "pusti" u promet i bira ...a koga drugog nego fudbalere, pošto smo videli sva njena umeća sa neprikosnovenim Markom hahahahahahah , e, svašta ima !

pošalji odgovor
odgovori na komentar:
Re:Re:Manekenka

anonymous [neregistrovani] (03. 03. 2009, 16:46:11)

ne verujem

pa bolje da si uzeo strik i obesio se kad si se smuvao sa ovom nakaznicom,skrndeljkom masnom! mora da ti mozak popijen kad si se odlucio na ovaj korak! aplauz na tvoj izbor, eto to dobijas brate od mene! mnogo si mi debil sad ispao, pevaljka redaljka... heheheh

pošalji odgovor

pozarevac glupnajgluplji [neregistrovani] (03. 03. 2009, 16:48:54)

fudbaler glupi i miss glupaca lapsus

jel se seca neko njenog komentara u vb, ima je na youtube- priloska odredba za osobu? koliko je glupa riba ubija, cak ni ja nisam toliko glup

pošalji odgovor

anonymous [neregistrovani] (03. 03. 2009, 17:33:03)

evo je udaraljka

http://www.youtube.com/watch?v=eFPEvTdefXU&NR=1

u drugoj akciji kao porno glumica http://www.youtube.com/watch?v=AWoi7Zezrr4&feature=PlayList&p=E63B4D4C1A88655E&playnext=1&index=70

pošalji odgovor

D. [neregistrovani] (03. 03. 2009, 19:00:34)

Original i prevod

Evo vam originalni članak, pa ko zna nemecki, nek čita
http://www.bz-berlin.de/sport/hertha-bsc/hertha-star-mit-neuer-freundin-article382129.html

a ko ne zna, može da svrati na EPFC i pročita "prevod":
http://www.enapopov.net/content/view/377/1/

pošalji odgovor

anonymous [neregistrovani] (03. 03. 2009, 20:17:52)

Re:Re:Manekenka

Multitalentovana?! Od svih nabrojanih jedino je neosporan talenat boravka u VB.Smešnog li teksta!!!

pošalji odgovor

anonymous [neregistrovani] (03. 03. 2009, 21:19:39)

Tuga...

Ocit primer kako propada curka koja nije prosla ni kao nazovi voditelj,ni kao preklapacica,ops pevacica...da nije tuzno,bilo bi zalosno

pošalji odgovor

mitrovic [neregistrovani] (03. 03. 2009, 22:16:06)

ako je ovo istina...

...onda si Gojko glupan pravi a mislio sam da nisi :) sta ces sa ovom seljankom budalo

pošalji odgovor

j [neregistrovani] (04. 03. 2009, 01:09:52)

Re:Manekenka

Sta vam je ljudi,ona jeste manekenka,samo je Carnex i Agroziv angazuju.

pošalji odgovor

anonymous [neregistrovani] (04. 03. 2009, 01:12:46)

Ena je super!!!!!!!

Da li vi imate nekih drugih zanimacija osim omalovazavanja ljudi koji su nesto postigli u svom zivotu? Bolje bi vam bilo da se bavite svojim zivotom i prvo da kritikujete sebe, pa onda druge. Mozete Eni samo da zavidite. Devojka i jeste multitelenat. Rodjena je za scenu. Ima talenta za pevanje, glumu, plesanje, voditeljski posao. Prelepa je, uvek nasmejana, komunikativna, pametna, dobra. Bas mi je drago sto se zaljubiskila. Napravila je dobar izbor. Gojko je veoma lep decko i fenomenalan fudbaler. Nadam se da ce potrajati dugo njihova romansa. A vi samo nastavite da je pljujete. To je samo dokaz da je Ena uspesna devojka, jer u Srbiji sve se moze oprostiti, ali uspeh nikako.

pošalji odgovor

anonymous [neregistrovani] (04. 03. 2009, 03:16:24)

Decko bi da

bude prisutan u javnost i to u prisustvu izvikane "zbavaljacice," koja je postala poznata po ucescu u kuci VB u koje je usla zahvaljajuci tati i mami. Decko bi da krasi naslovne strane Scandala i Sveta. Nije li to uostalom ambicija 90% sportista u Srbiji? Sustina je to da decko nije ni prvi ni poslednji. U to da su zajedno "iz ljubavi" ja zaista malo verujem. Sto se tice "multitalentovane," zadrigle Ene reci su suvisne. Ima srece pa zivi u Srbiji gde je sve moguce jer da ne daj Boze zivi negde preko, ONOLIKA kolika je, manekenka sigurno da ne bila. Ukoliko se na to sve jos doda njena antipaticnost i cinjenica da je nazivate pevacicom i pored cinjenice da devojka uopste nema ni sluh ni glas onda je suvisno pricati o bilo cemu.

pošalji odgovor
odgovori na komentar:
Re:Decko bi da

anonymous [neregistrovani] (04. 03. 2009, 03:31:35)

Re:Re:Re:multitalenat-)ccc

multilatenat?hahahahahahaha

pošalji odgovor

anonymous [neregistrovani] (04. 03. 2009, 14:24:06)

buah

Ena je izuzetno lepa devojka...a,vi ste toliko jadni s bolesnim komentarima,ocigledni kompleksi...tuzno !!!

pošalji odgovor

anonymous [neregistrovani] (04. 03. 2009, 15:43:10)

Re:Ena rula!

A ti si njen fan?

pošalji odgovor

anonymous [neregistrovani] (04. 03. 2009, 18:25:03)

Re:Decko bi da

dajte bre ljudi sta vam je, kakva crna ena.... ja sam iz ns, i dobar sam sa gojkom, al bas dobar, i zvao me je juce i kad sam ga pitao za to umro je od smeha.... nema trunke istine u tome, opustite se....

pošalji odgovor
odgovori na komentar:
Re:Re:Decko bi da

anonymous [neregistrovani] (05. 03. 2009, 12:13:36)

Re:Re:Decko bi da

kao prvo nemoguce je da novine kao sto su B.Z. Berlin objave nesto sto je laz, za razliku od nasih novina ovde postoji zakon i moze se pokrenuti tuzba. Ako ste videli original i umete da citate nemacki pise sledece- da su Gojko i doticna persona usli zajedno u O2 halu i da su sedeli jedno pored drugog, kao ceskala ga je prstima po kosi i ljubila u obraz... da li je to nova ljubav gojka kacara oni to ne znaju ali da je kao navodno dobra riba ta sto je bila u areni sa njim i da ce se verovatno od tog vruceg flerta napraviti ljubav...nikakva veza se ne pominje ali niko nije sisao vesla...ili mu je ona obicna udaraljka ili devojka... a da je to laz- e to vec nije sigurno! moguce je da nije sa njom u vezi ali da su imali nesto to je sto posto tacno!

pošalji odgovor

zivac [neregistrovani] (11. 03. 2009, 00:23:32)

svasta

ja ne mogu da verujem-pored one lepe devojke Jovane da izabere ovu budalu, ma daj. Gojko-pogresio si! bas si razocarao masu...

pošalji odgovor

gagi [neregistrovani] (19. 01. 2010, 01:24:31)

gagi

mala se probila šta da se radi pa njoj samo pare vire iz očiju a oni koji su ljubomorni na sosu neka ...... od ljubomore zar ne

pošalji odgovor
odgovori na komentar:
ena popov i gojko romansa

robert [neregistrovani] (26. 04. 2010, 17:12:02)

ena popov i gojko romansa

A sta sad kazete misevi, pa ovo dvoje se verili!! AAAA, SA JE BILO?

pošalji odgovor
Džet-set svet
Možda me Karleuša vreba

03. 09. 2010

Možda me Karleuša vreba

Šarmantni voditelj kaže da je uvek želeo da radi ono za šta drugi nemaju hrabrosti i otkriva da je s Karleušom sve moguće, pa i to da ga vreba iza nekog ćoška ...

Arhiva
Arhiva
Click Here to Pick up the date
Click Here to Pick up the date