Povećaj veličinu slova Vrati na prvobitnu veličinu slova Samnji veličinu slova štampaj štampaj
 

Pošalji prijatelju

07. 08. 2016.  - Autor: Pressonline

Kritika ocenila: Ovo su najbolje serije 2016. godine

Udruženje televizijskih kritičara SAD objavilo je pobednike 32. TCA nagrade.

Kritika ocenila: Ovo su najbolje serije 2016. godine

Foto: YouTube Screenshot

Svake godine grupa TV kritičara iz najuglednijih štampanih i onlajn medija, nominuje i glasa za serije i glumce koji nude najbolju zabavu uz male ekrane. 

Ove godine, prvo mesto je osvojila serija “Narod protiv O. Džej Simpsona”, ali su proglašeni i pobednici u mnogim drugim kategorijama. 

Predstavljamo vam punu listu:

 

Serija godine: “The People v. O.J. Simpson: American Crime Story” (FX)

 

 

Drugi nominovani:

  • “The Americans” (FX)
  • “Fargo” (FX)
  • “Igra prestola” (HBO)
  • “Making a Murderer” (Netflix)
  • “Mr. Robot” (USA Network)
  • “UnREAL” (Lifetime)

 

 

Najbolja TV drama: “The Americans” (FX)

 

 

Drugi nominovani:

  • “Better Call Saul” (AMC)
  • “Igra prestola” (HBO)
  • “The Leftovers” (HBO)
  • “Mr. Robot” (USA Network)
  • “UnREAL” (Lifetime)

 

 

Najbolja komedija: “Black-ish” (ABC)

 

 

Drugi nominovani:

  • “Crazy Ex-Girlfriend” (The CW)
  • “Master of None” (Netflix)
  • “Silicon Valley” (HBO)
  • “Veep” (HBO)
  • “You’re The Worst” (FXX)

 

 

Najbolja nova serija: "Mr. Robot" (USA Network)

 

 

Drugi nominovani:

  • “Crazy Ex-Girlfriend” (The CW)
  • “Marvel’s Jessica Jones” (Netflix)
  • “Master of None” (Netflix)
  • “Underground” (WGN America)
  • “UnREAL” (Lifetime)

 

 

Najbolji riijaliti / dokumentarni program: “Making a Murderer” (Netflix)

 

 

Drugi nominovani:

  • “I Am Cait” (E!)
  • “The Circus: Inside the Greatest Political Show on Earth” (Showtime)
  • “The Great British Baking Show” (PBS)
  • “MasterChef Junior” (Fox)
  • “Survivor Cambodia: Second Chance” (CBS)

 

 

Program za mlade: “Daniel Tiger's Neighborhood” (PBS)

 

 

Drugi nominovani:

  • “Doc McStuffins” (Disney Junior)
  • “Nature Cat” (PBS)
  • “Odd Squad” (PBS)
  • “Sofia The First” (Disney Junior)

 

 

Najbolji glumac/glumica u dramskom serijalu: Sara Polson, “The People V. O.J. Simpson” (FX)

 

 

Drugi nominovani:

  • Brajan Krenston, “All The Way” (HBO)
  • Remi Malek, “Mr. Robot” (USA Network)
  • Bob Odenkirk, “Better Call Saul” (AMC)
  • Keri Rasel, “The Americans” (FX)
  • Kortni B. Vans, “The People v. O.J. Simpson: American Crime Story” (FX)

 

 

Najbolji glumac/glumica u TV komediji: Rejčel Blum, “Crazy Ex-Girlfriend” (The CW)

 

 

Drugi nominovani:

  • Aziz Ansari, “Master of None” (Netflix)
  • Samanta Bi, “Full Frontal with Samantha Bee” (TBS)
  • Aja Keš, “You’re The Worst” (FXX)
  • Džulija Luis Drajfus, “Veep” (HBO)
  • Konstans Vu, “Fresh Off the Boat” (ABC)

 

 

Nagrada za životno delo: Lili Tomlin “Grace and Frankie” (Netflix)

Izvor: B92.net

Tagovi

Nema komentara.

Ostavi komentar

antiRobotImage