Bivši sekretar Sekretarijata za poslove legalizacije u Beogradu Nemanja Stajić uhapšen je po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, zbog sumnje da je odobrio ozakonjenje niza nelegalno izgrađenih objekata, javlja jutros Radio-televizija Srbije (RTS).
U toku je hapšenje i više investitora zbog sumnje na nelegalnu gradnju, povezanih sa ovim zloupotrebama.
U Ministarstvu unutrašnjih poslova agenciji FoNet potvrdili su da je "akcija hapšenja u toku", ne navodeći više detalja.