
Konkurs za lekare i tehničare
Podeli vest

Ministar odbrane Bratislav Gašić danas je u Vojnomedicinskoj akademiji (VMA) u Beogradu, na svečanosti povodom obeležavanja Međunarodnog dana sestrinstva, izjavio da je zarad daljeg jačanja vojnog zdravstva potrebno vratiti Višu medicinsku školu VMA i naložio da se raspiše javni konkurs za prijem lekara i medicinskih tehničara.
Gašić je istakao da je obeležavanje Međunarodnog dana sestrinstva u ustanovi koja na jedinstven način spaja vojničku disciplinu i medicinsku izvrsnost, prilika da se ukaže na važnu ulogu koju medicinske sestre i tehničari imaju u sistemu odbrane, ali i u celom zdravstvenom sistemu Srbije, saopštilo je Ministarstvo odbrane. "Reč je o pozivu koji nije ograničen radnim vremenom, već je prisutan uvek i svuda gde je pomoć potrebna, jednako u miru, ratu, vanrednim situacijama ili u nekim drugim teškim trenucima. I upravo zato, vaša posvećenost i humanost zaslužuju najveće poštovanje i divljenje", rekao je Gašić.
Podeli vest
Povezane vesti


Otvoren konkurs za osnovce

Konkurs za kratku priču



