Poljoprivrednici iz Banatskog Novog Sela krenuli su danas traktorima, uz pratnju saobraćajne policije, put Beograda, gde nose namirnice za studente Poljoprivrednog fakulteta u Zemunu.
Kako je javio N1, poljoprivrednici će na Poljoprivrednom fakultetu ostaviti hranu, a pored namirnica, ostaće i 10 traktora.
Poljoprivrednici Banatskog Novog Sela, Vladimirovca, Dolova, Ilandže i Alibunara okupili su se jutros na ulazu u Novo Selo iz pravca Pančeva kako bi pružili podršku studentima u blokadi.