Pretraga
Logo
OGLASIPromotional banner

Počast poginulima

FoNet -

Podeli vest

screenshot/FoNet

Studenti Pravnog i tehničkih fakulteta blokirali su danas deo Bulevara kralja Aleksandra i Beogradske ulice, odajući počast žrtvama pada nadstrešnice na Železničkoj stanici u Novom Sadu 1. novembra.

Okupljeni su stajali u tišini 16 minuta, bez incidenata.

O bezbednosti učesnika vodili su računa pripadnici policije.

Podeli vest

Banner img

Povezane vesti

Banner img
;