Studenti Pravnog i tehničkih fakulteta blokirali su danas deo Bulevara kralja Aleksandra i Beogradske ulice, odajući počast žrtvama pada nadstrešnice na Železničkoj stanici u Novom Sadu 1. novembra.
Okupljeni su stajali u tišini 16 minuta, bez incidenata.
O bezbednosti učesnika vodili su računa pripadnici policije.