Šesti je dan kako studenti blokiraju zgradu Rektorata u Nišu, iako je prvobitno bilo planirano da tu ostanu tri dana, javlja N1.
Prema prvim najavama i kako su krenuli razgovori sa rektorom, platforma sa kojom su stigli, već je trebalo da bude pred rektorom i dekanima, a studenti kažu da su imali obećanje da će biti potpisana, što se, međutim, nije desilo.
U više navrata je bilo i najavljenih sastanaka, ali do direktnog razgovora nije došlo, već i dalje razgovaraju samo telefonom. Od jutros se niko od zaposlenih nije pojavio na poslu.