Pretraga
Logo
OGLASIPromotional banner

Ujutru ponegde mraz, tokom dana od 15 do 20 stepeni

Podeli vest

Press Online

U Srbiji će tokom dana biti sunčano i za ovaj period godine toplo vreme, a posle podne se na zapadu i jugozapadu ponegde očekuje kratkotrajna kiša, saopštio je Republički hidrometeorološki zavod (RHMZ).

Ujutru će ponegde biti slabog prizemnog mraza, a lokalno i na dva metra visine, uz izolovanu pojavu magle i niske oblačnosti koja se u pojedinim delovima Timočke Krajine može zadržati i pre podne.

Duvaće slab i umeren vetar, u košavskom području povremeno jak, a na jugu Banata i u donjem Podunavlju i sa udarima olujne jačine. Najniža temperatura biće od minus dva do devet stepeni, najviša od 15 do 20 stepeni.

U Beogradu će danas, posle prohladnog jutra, biti sunčano, vetrovito i relativno toplo vreme, uz umeren i povremeno jak vetar. Najniža temperatura biće od pet do sedam stepeni, najviša oko 19.

Očekivane meteorološke prilike će relativno povoljno uticati na većinu hroničnih bolesnika, a izvestan oprez se savetuje osobama sa srčanim oboljenjima. Moguće meteoropatske reakcije su problemi sa snom i glavobolja.

Podeli vest

Banner img

Povezane vesti

Banner img
;