
Bruno Fernando novi košarkaš Partizana
Doskorašnji košarkaš madridskog Reala i reprezentativac Angole Bruno Fernando novo je pojačanje Partizana, saopštio je danas beogradski klub

Doskorašnji košarkaš madridskog Reala i reprezentativac Angole Bruno Fernando novo je pojačanje Partizana, saopštio je danas beogradski klub

Na dužinu života utiče mnogo faktora, ali osnova se nasleđuje od majke – kroz mitohondrije. Ipak, dugovečnost ne zavisi samo od gena, već i od toga kako živimo.

Od 2. decembra 2025. popularna platforma NetTV Plus menja ime i postaje MOVE GLOBAL. Telekom Srbija, nakon preuzimanja servisa od United Grupe, uvodi novu aplikaciju, MOVE Box i značajna unapređenja, uključujući premium sportski sadržaj.

Pročitajte šta nam zvezde savetuju za 19.10.2025 vezano za posao, ljubav i zdravlje

Peti dan konferencije „Beogradski dani energije“ juče je održan u Privrednoj komori Srbije, koji je bio posvećen finansijskim mehanizmima u energetskom sektoru, javno-privatnim partnerstvima i podršci zelenoj ekonomiji.

Nakon višemesečne analize, Konkurencijsko vijeće Bosne i Hercegovine odobrilo je nameru BH Telecoma da preuzme kompaniju Telemach, ali je ta odluka uslovljena ispunjenjem šest precizno definisanih mera. Cilj ovih mera je da se spreči jačanje dominantnog položaja BH Telecoma i očuva fer tržišna utakmica u sektoru internetskih usluga, fiksne telefonije i distribucije audiovizuelnog sadržaja, preneo je portal SEEbiz.

Cibona je ove sezone trebalo da prvi put igra u ABA ligi 2, nakon što je u baražu za popunu ABA lige 1, čiji je bila član od njenog osnivanja, izgubila od ljubljanske Ilirije

Spomenik "Krst sa Male pijace", jedan od najstarijih javnih spomenika u Beogradu, biće restauriran u sklopu predstojeće rekonstrukcije Bristol parka koju finansira kompanija Beograd na vodi, saopšteno je danas.

Na konferenciji Digital 2025, održanoj u Privrednoj komori Srbije, vodeći predstavnici telekom industrije regiona govorili su o digitalnim trendovima, razvoju novih tehnologija i budućnosti telekomunikacionih usluga. Među panelistima na diskusiji pod nazivom "Dan posle sutra", bila je i Natali Delić, izvršna direktorka za strategiju i digital u kompaniji Telekom Srbija, koja je istakla da je 2025. godina veoma važna za državnog telekom lidera.