
Direktor Telekoma Srbija izneo očekivanja o ukidanju rominga sa EU
Generalni direktor "Telekom Srbija" Vladimir Lučić izjavio je danas da je cilj da Srbija do kraja ove godine, ili najkasnije tokom prvih meseci 2027. godine, postane deo evropskog roming prostora. Ukoliko se plan realizuje prema očekivanjima, građani Srbije bi tada mogli da koriste mobilne usluge u zemljama Evropske unije bez dodatnih troškova rominga.










