
Oštetio budžet grada
Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije saopštilo je danas da je uhapšen S. V. (1992) zbog sumnje da je učinio zloupotrebio položaj odgovornog lica i time oštetio budžet grada Novog Sada za 2,3 miliona dinara.

Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije saopštilo je danas da je uhapšen S. V. (1992) zbog sumnje da je učinio zloupotrebio položaj odgovornog lica i time oštetio budžet grada Novog Sada za 2,3 miliona dinara.

S. M. (33) osumnjičen da je bacio bombu u dvorište kuće Zdravka Čolića.


Da li je Amerika spremna da se umeša u nigerijski sukob?

So sme da koristi samo gradsko komunalno preduzeće.



Policija u Vranju zaplenila je veću količinu cigareta i rezanog duvana i podneće krivičnu prijavu protiv M. M. (37) iz tog grada zbog sumnje da je nedozvoljenim prometom akciznih proizvoda oštetio budžet Srbije za više od tri miliona dinara, saopštilo je danas Ministarstvo unutrašnjih poslova.

Pokret slobodnih građana (PSG) u Šapcu zatražio je danas od nadležnih institucija da javno objave sve relevantne informacije povodom požara u fabrici "Mint" u tom gradu.