
Kolonijalni upravnik Srbije
Predsednik stranke Srbija centar (Srce) Zdravko Ponoš izjavio je danas da predsednik Srbije Aleksandar Vučić i dalje uživa međunarodne podršku kao “kolonijalni upravnik Srbije”.

Predsednik stranke Srbija centar (Srce) Zdravko Ponoš izjavio je danas da predsednik Srbije Aleksandar Vučić i dalje uživa međunarodne podršku kao “kolonijalni upravnik Srbije”.

Tebra, druže, svašta nešto, samo lagano… Ovo su toliko zvučne žargonske reči da su postale gotovo poštapalice. A već odavno svi znamo ko su panduri, šta je tezga, ko su danas buržuji pa čak i ko su bili ridžovani.

Policija je u saradnji sa Ministarstvom unutrašnje i spoljne trgovine podnela krivičnu prijavu protiv V. R. (25) zbog postojanja osnova sumnje da je preko društvenih mreža prodavao krivotvorene satove marke Roleks, saopštilo je danas Ministarstvo unutrašnjih poslova.

Stanari novobeogradskog bloka 4 blokirali su sinoć ulicu Pariske komune 65 do 69, u znak protesta zbog gradnje objekta na susednoj parceli, zbog kojeg će, kako tvrde, biti "živi zazidani".

Predsednik Nove demokratske stranke Srbije (NDSS) Miloš Jovanović pozvao je danas studente koji blokiraju fakultete u Beogradu da prihvate predlog parlamentarne opozicije i inicijative ProGlas za formiranje prelazne vlade i da, kako je naglasio, „zajedničkim snagama" krenu "u boj za taj predlog“.

Preduzeće "Srbijavoz" je od ponedeljka izmenilo organizaciju saobraćaja pojedinih putničkih vozova, koje se odnose na uvođenje novih zaustavljanja na pojedinim stanicama, saopšteno je danas iz te kompanije.

Građani Beograda žele više demokratije, veću odgovornost lokalne vlasti i uvođenje direktnog izbora gradonačelnika, pokazala anketa organizacije Beograd u pokretu u kojoj je učestvovalo 2.547 Beograđana, saopštila je danas ta organizacija.

Policija u Barajevu i Lazarevcu uhapsila je šest osoba, među kojima su i tri maloletne, zbog sumnje da su od kraja marta do početka aprila ukrali tri automobila, televizore, kućne aparate, auto-delove i prehrambene proizvode, saopštilo je danas Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije.

Nakon višegodišnjeg procesa tržišnog širenja i strateških akvizicija, Telekom Srbija je uspešno okončala fazu konsolidacije, izjavio je generalni direktor kompanije Vladimir Lučić. On je u gostovanju na televiziji K1 istakao da je najnovije preuzimanje ključnih medijskih i tehnoloških segmenata bivšeg konkurenta kruna šire strategije započete još 2018. godine.