Pretraga
Logo
OGLASIPromotional banner

Pretraga po parametru: pol

Image for I građani u Pionirskom parku

I građani u Pionirskom parku

Grupa građana koja je prisustvovala protestu ispred Radio-televizije Srbije, po završetku tog skupa otišla je u Pionirski park, gde drugu noć zaredom kampuju studenti koji traže ukidanje blokada fakulteta i početak nastave.

FoNet -
Image for Završena šetnja "krugom dvojke"

Završena šetnja "krugom dvojke"

Učenici beogradskih srednjih škola, koji su danas organizovali protestnu šetnju “ krugom dvojke”, vratili su se na Slaviju, odakle su počeli šetnju.

FoNet -
Image for Zaplenjena marihuana

Zaplenjena marihuana

Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je danas da je novosadska policija zaplenila 33 kilograma marihuane i uhapsila tri osobe.

FoNet -
Image for Sankcijama do mira

Sankcijama do mira

Američki predsednik Donald Tramp najavio je danas da "snažno razmatra" uvođenje sveobuhvatnih sankcija ruskim bankama, kao i carine na uvoz ruskih poroizvoda, dok se ne postigne prekid vatre i mirovni sporazum sa Ukrajinom, prenosi Rojters.

FoNet -
Image for Šetači kod Kalemegdana

Šetači kod Kalemegdana

Studenti, srednjoškolci, profesori i građani stigli su danas do Kalemegdana u šetnji koju su nazvali "Krugom dvojke", a sve protiče bez incidenata, javila je reporterka FoNeta.

FoNet -
Image for Troje dece stradalo u požaru

Troje dece stradalo u požaru

Troje dece nastradalo je sinoć u požaru koji jednu porodičnu kućuu romskom naselju Kuršanac kraj Čakovca, a iz kuće su uspeli izaći 29-godišnjak i 25-godišnjakinja koja je u rukama iznela jdno dete, saopštila je danas policija.

FoNet -
Image for Tehnička greška

Tehnička greška

Državna sekretarka u Ministarstvu građevinarstva Aleksandra Damjanović izjavila je danas da su Ministarstvo i Infrastrukture železnica objavili svu dokumentaciju o novosadskoj železničkoj stanici, uz neke izuzetke koji tehničkom greškom nisu bili objavljeni, ali da će to biti učinjeno u toku dana na sajtu Vlade.

FoNet -
Image for Pometnja zbog telefonije “na velikom odstojanju”

Pometnja zbog telefonije “na velikom odstojanju”

Udarna vest u leto 1926. godine bila je „telefonija na velikom odstojanju“! Tome su se posvećivale naslovne strane beogradske štampe, a narod je prepričavao ono što je čitao, dodajući svemu tome kako svoje oduševljenje, tako i – strah. Sve je zavisilo ko kako tumači „razvoj i usvršavanje električnog telefona, naročito telegrafa bez žica“.

Press -
;