
Tišina ispred Pravnog
Studenti Pravnog i tehničkih fakulteta blokirali su danas raskrsnicu Bulevara kralja Aleksandra i Beogradske ulice, odajući počast nastradalima u padu nadstrešnice na Železničkoj stanici u Novom Sadu.

Studenti Pravnog i tehničkih fakulteta blokirali su danas raskrsnicu Bulevara kralja Aleksandra i Beogradske ulice, odajući počast nastradalima u padu nadstrešnice na Železničkoj stanici u Novom Sadu.

Odvajkada su ljudi bivali u nekakvoj žurbi, bez strpljenja i obzira za druge, idući ka nekom svom cilju. Tako je i 1927. godine bilo najlakše svoj bes iskaliti na ženama koje su radile u telefonskoj centrali!

Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP) saopštilo je danas da su "netačni i zlonamerni navodi koji su objavili pojedini mediji da je vozilo iz pratnje predsednika Republike Srbije izazvalo saobraćajnu nezgodu u kojoj je jedna osoba povređena".

Vreme danas u Srbiji biće umereno do potpuno oblačno, a najviša temperatura biće od deset stepeni na severozapadu Vojvodine i u Negotinskoj Krajini do 18 stepeni u zapadnom i centralnom delu zemlje, objavio je Republički hidrometeorološki zavod (RHMZ).

Studenti Elektrotehničkog, Pravnog, Arhitektonskog, Mašinskog, Građevinskog i Tehnološko-metalurškog fakulteta u Beogradu blokirali su danas raskrsnicu Kraljice Marije i Ruzveltove ulice, odajući počast žrtvama pada nadstrešnice na Železničkoj stanici u Novom Sadu.

Narodna stranka saopštila je da ima ozbiljna saznanja i dokumenta koja razotkrivaju aktivnosti američkih agencija, posebno USAID, u cilju promene političkog kursa Narodne stranke prema Kosovu i Metohiji.

Rusija želi da proglasi "pobedu“ u svom ratu protiv Ukrajine - pa čak i protiv NATO - na treću godišnjicu početka invazije Vladimira Putina, piše portal Politiko pozivajući se na tvrdnje ukrajinske obaveštajne službe.

Učenici Tehničke škole "Drvo Art" i Prve beogradske gimnazije blokirali su danas raskrsnicu ulica Cara Dušana i Francuske u Beogradu, odajući počast nastradalima u padu nadstrešnice na Železničkoj stanici u Novom Sadu.

Studenti Elektrotehničkog, Pravnog, Arhitektonskog, Mašinskog, Građevinskog i Tehnološko-metalurškog fakulteta u Beogradu blokirali su danas raskrsnicu Ruzveltove ulice i Bulevara kralja Aleksandra, odajući počast žrtvama pada nadstrešnice na Železničkoj stanici u Novom Sadu.